Najbezpieczniejsza z inwestycji

W tych niepewnych czasach coraz częściej szukamy pewnej, stabilnej inwestycji, która w razie problemów finansowych zapewni nam nie tylko stabilność, ale przede wszystkim zabezpieczenie na trudniejsze chwile. Wciąż najlepszą i najbezpieczniejszą inwestycją pozostają nieruchomości, szczególnie te znajdujące się w dużych, milionowych miastach, w których nigdy nie zabraknie chętnych do wynajęcia lokalu. Warto jednak pamiętać, że zdecydowanie nie każde mieszkanie jest warte naszych pieniędzy oraz uwagi.

Jakie mieszkania mają największe powodzenie?

Wśród wynajmowanych mieszkań zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się niewielkie mieszkania, które wynajmowane są przez studentów przychodzących na studia do danego miasta, a także przez młode małżeństwa, które potrzebują na początek własnych, chociaż wynajmowanych, czterech kątów. Mniejsze mieszkania cieszą się popularnością przede wszystkim ze względu na niewielkie koszta wynajmu. Im mniejsze, tym większa oszczędność, a wymagania mieszkających tylko tymczasowo w danym miejscu ludzi również nie są ogromne.

Dobry deweloper – czyli jaki?

Wielu deweloperów oferuje dzisiaj na krakowskim rynku swoje mieszkania oraz lokale użytkowe, jednak tutaj również nie wszystkie są godne uwagi. Jeśli planujemy mieszkanie pod wynajem, najlepiej kupić jedno- lub dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko centrum, jak na przykład inwestycja przy Czyżewskiego 1, świetna ze wszech miar pod względem położenia oraz standardu wykonania, funkcjonalności oraz modernistycznego stylu.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *