Czy mieszkania z rynku pierwotnego to dobra inwestycja?

Wielu z nas w końcu staje przed koniecznością zakupienia mieszkania w miejscu, w którym planuje osiąść na stałe – czy to solo, czy z rodziną. W zależności od naszych indywidualnych potrzeb oraz przyzwyczajeń szukamy lokalu odpowiedniego dla naszych potrzeb – jeden będzie szukał dogodnej lokalizacji, inny odpowiedniego, funkcjonalnie wykonanego wnętrza, trzeci – właściwego metrażu. W każdym z tych przypadków warto jednak w  pierwszej kolejności interesować się budynkami i mieszkaniami z rynku pierwotnego.

Dlaczego rynek pierwotny?

Jeśli chcemy kupić mieszkanie, które będzie dla nas inwestycją na lata, warto kupić lokal wyposażony we wszystkie dostępne udogodnienia, takie, jakie posiadają lokale mieszkalne, możliwe do obejrzenia pod adresem www.czyzewskiego1.pl. Dzięki takiemu zakupowi mamy pewność, że wszystkie dokumenty są dobre, nie ma zaległości finansowych na mieszkaniu, nie kupujemy go z lokatorem czy nie musimy zaczynać od kosztownego i nie zawsze łatwego remontu.

Jeśli nas nie stać

Nie każdy z nas posiada jednak odpowiednią ilość gotówki na zakup takiego mieszkania. Nic straconego, ponieważ zawsze istnieje możliwość wzięcia na takie mieszkanie kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach, w otrzymaniu którego często można uzyskać pomoc już na miejscu, od dewelopera, któremu przecież również zależy na sprzedaniu nieruchomości. Można również zapoznać się z różnymi programami, za sprawą których otrzymanie takiego mieszkania staje się w pełni realne.

2 komentarze

  1. Chciałabym właśnie dla naszej rodziny takie trzypokojowe mieszkanko na Czyżyńskiego, świetnie wygląda ta inwestycja.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *